INTERAKTYWNY WEBINAR na zlecenie organizacji pozarządowej

Na zaproszenie Natalii Skoczylas (działającej w internecie jako @nataszex) twórczyni naszej kampanii Natalia Królak wzięła udział w rozmowie „Dlaczego polska młodzież nie lubi swoich ciał i jak to naprawić?”. Razem z Marią Janotą (znaną w sieci jako @okiemfizjoterapeuty) rozmawiały na temat samoakceptacji, wpływie mediów społecznościowych na postrzeganie własnego ciała, możliwościach wsparcia dla młodzieży z doświadczeniem zaburzeń obrazu ciała oraz idei radosnego ruchu (z ang. joyful movement). Webinar został zrealizowany w ramach projektu “Pozarządownik szkolny 3.0” finansowanego przez Biuro Edukacji m.st. Warszawy.


CIAŁOPOZYTYWNE WEBINARY DLA RODZICÓW zrealizowane we współpracy z biznesem

We współpracy z Akademią 5.10.15 powstały dwa webinary dla rodziców na temat presji rówieśniczej a samoakceptacji nastolatka. Z rozmowy moderowanej przez dziennikarkę i aktorkę Kasię Bujakiewicz można się dowiedzieć m.in. jak wygląda sytuacja w Polsce pod względem samoakceptacji młodzieży, jak rodzice mogą wspierać dzieci w pozytywnym postrzeganiu własnego ciała oraz jakie czynniki mają największy wpływ na rozwój młodego człowieka.

We współpracy z Akademią 5.10.15 powstał również artykuł, który można przeczytać na ich stronie: TUTAJ!


PARTNERSTWO ZAANGAŻOWANE SPOŁECZNIE

Naszą kampanię wspiera także Fundacja LPP, która ufundowała nam 150 koszulek SPÓJRZ NA SIEBIE Z CZUŁOŚCIĄ. Koszulki są oversizowe i unisex aby każda osoba czuła się w nich komfortowo!